Knihovna

Nové knižní tituly v knihovně

v květnu 2019

Fofografie knihovnyObnova knižního fondu

V květnu proběhla důkladná metodická návštěva z knihovny v Táboře. Celá knihovna prošla výraznou obměnou. Celkově nám do knižního fondu přibylo 279 nových knih různých žánrů.

Z tématu naučná například: Cestománie 1.-4., Dům a zahrada, Flóra na zahradě, Chatař&Chalupář, Receptář speciál, Recepty naší rodiny, Orchideje a jiné. 

Z tématu beletrie například autoři: Patricia Shan (Čekání na bouři, Záliv orchidejí,...), Dan Brown (Šifra mistra Leonarda), Robert Crais (Zapomenutý muž), Jane Green (Až po uši), Barbara Wood (Hippokratova přísaha), Danielle Steel (Muži na ženění), Jude Deveraux (Sametová píseň), Nora Roberts (Únik, Božské zlo), Wilbur Smith (Monzun), Stephen King, Dick Francis, Vlasta Javořická, Lenka Lanczová, Věra Řeháčková, Marek Eben, Aleš Cibulka, Karel Klosterman, Alois Jirásek, Sandra Brown, Karolína Světlá a spousty dalších.

Z tématu beletrie pro mládež například: Wolt Disney (Devatero vílích pohádek), Daphne Pendegrass (Šmoulové), Luděk Stínil (Královna krásy) a další. 

Nově je k dipozici k zapůjčení i mluvené slovo: Jiřina Bohdalová, Miroslav Donutil, Agatha Christie, Arthur Conan Doyle, Miloš Kirschner, Bohumil Klepl a další. 

V knihovně je k dispozici k zapůjčení téměř 800 knih, které vás dokáží zaujmout.

Otevřeno je každou sobotu od 10:00 do 12:00.